Ana Sayfa

Hakkımızda

Hayvan Ekipmanları

İmalat Hattı

Videolar

Referanslar

İletişim

 

.::. Firma Profili  .::.

 

AYHAN ÇİFTLİK EKİPMANLARI ; Konya'da Hayvan Ekipmanları İmalat sektöründe faaliyet göstermektedir.

Firmamız; Hayvan ekipmanları alanında müşteri beklentilerine en iyi hizmeti sunmak, gelişen hayvancılık sektöründe Hayvan ekipmanlarına duyulan ihtiyaca kaliteli ürünlerimizle en ekonomik şekilde cevap vermek amacıyla kurulmuştur.

2003 yılında sektördeki faaliyetine başlayan firmamız,  geçen zaman içinde  pek çok firma, şahıs, kurum ve kuruluşa imalatını yaptığımız ürünlerimizle  başarıyla hizmet vermiştir.

Konya'da Hayvan ekipmanları  imalat sektöründe günümüz teknolojisine uyum sağlayan bir anlayış içinde her geçen gün daha da gelişmekte ve büyümekte olan firmamız siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti ve en iyi ürünü sunma anlayışı ile çalışmaktadır.

Kuruluşumuzdan bugüne kadar gelişen ve büyüyen makine parkımız, teknik imkanlarımız ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

İmalatını yaptığımız ürünlerimiz arasında;

Büyük ve küçük baş hayvan sulukları, hayvan sulukları yedek parçaları ile diğer malzeme ve ekipmanlardan oluşmaktadır.

Hayvan ekipmanları imalat sektöründe uluslararası standartlardaki ürünlerimiz, satış sonrası hizmet ve temel değerlerimiz ile bölgemizde lider ve çevre dostu bir firma olarak güçlü, saygın ve örnek bir marka olma yolunda hizmetlerimiz devam etmektedir.

Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile imalatına devam etmektedir. Sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.

 
 
donmaz suluk, kaşağı makinası, gübre sıyırıcı, hayvan durağı, koyun kuzu yemliği, buzağı kulübesi, hayvan suluğu, hayvan kafa kitleme, otomatik hayvan suluğu, gübre sıyırıcı, kaşağı makinası, koyun kuzu yemliği, hayvan durağı, hayvan suluğu, donmaz hayvan suluğu, buzağı kulubesi, hayvan kafa kitleme